нашите производи

ПРЕЦИЗНОСТ и сигурност

Од садот за сопирање, пролет процесот на производство Minglian обезбедува прецизност и сигурност во било која апликација со сигурен квалитет, добредојде да се преговара.

за нас

Jiangsu MINGLIAN железничкиот транспорт ОПРЕМА CO., LTD се наоѓа на брегот на Taihu Езеро. Компанијата ги собра производство квалификација и техничките предности на Changzhou MINGJIN SPRING CO., LTD, со режим на повеќе напредни за управување и иновативни менаџмент тим, почна од 2014 година компанијата зафаќа површина од 100 општини и има градежна површина од 60.000 ㎡. Таа има 180 вработени, вклучувајќи 20 техничари.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • asgaseg (2)
  • asgaseg (3)
  • asgaseg (4)
  • asgaseg (1)
WhatsApp Онлајн Chat!